Bars & Melody – Sadboi Tour |

Drodzy Państwo,
w związku z sytuacją zagrożenia zdrowia, stosując się do decyzji rządu, koncerty zespołu Bars and Melody planowane w kwietniu zostają przeniesione na poniższe daty:

19 listopada – Gdynia – Klub Ucho
21 listopada – Poznań – U Bazyla
22 listopada – Bydgoszcz – Estrada
23 listopada – Warszawa – Proxima
24 listopada – Kraków – Klub Kwadrat

Wszystkie bilety zachowują ważność, dlatego nie ma potrzeby dokonywania zwrotów lub wymiany biletów. Tym samym dalsza sprzedaż trwa, a miejsc na każdy koncert ubywa.

Widzimy się w listopadzie, dbajcie o siebie do tego czasu!

//////

Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na pięć koncertów! Trasa promować będzie nowy album studyjny muzyków. Bars & Melody powracają do Polski! Trasa Sadboi Tour będzie promować nowy album popularnego duetu. Brytyjski zespół to prawdziwe gwiazdy nowej generacji – ponad miliard wyświetleń wszystkich klipów, 3,4 mln subskrypcji na YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie, 1,1 mln fanów na Facebooku i ponad 200 mln wyświetleń ich pierwszego występu w brytyjskim „Mam talent!” – to właśnie to wydarzenie zapewniło Bars & Melody światowy rozgłos w 2014 roku. Ich pierwsza płyta pokryła się platyną, a dwa kolejne krążki również cieszyły się olbrzymią popularnością. Ostatnio wydany singiel „Lighthouse” to pokaz największych atutów Bars & Melody: świetne popowe bity, brytyjski swag i nietuzinkowe teksty.

Bilety:
General Ticket - 99 zł
 - Bilet upoważnia do wstępu na koncert

Regular VIP - 399 zł
- Ograniczona ilość biletów!
- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem), jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, plakietkę ze smyczą i tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań. 

Platinum VIP - 599 zł
- tylko 15 sztuk!
- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem), jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, plakietkę ze smyczą i tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

BLACK TICKET
- Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić. Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.

Sprzedaż biletów
Bilety będą sprzedawane tylko za pośrednictwem serwisu eBilet:
- za pośrednictwem strony Internetowej ebilet.pl
- za pośrednictwem punktów stacjonarnych - https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy