Niceness – Tilo aka Al Bandit, Chemique, Denar, BreakOn |

Tilo aka Al Bandit / Gdynia

Breakbeat jest dla niego połączeniem wszystkiego, co go kreci w muzyce .Zaczynał od progresywnych dźwięków, którymi bawił się wśród swoich znajomych. Teraz lubi grać energetyczny breakbeat z mocną linią basową i kwaśnymi dźwiękami.

 

Chemique / Gdynia

Swoją przygodę z muzyką zaczął wcześnie. Próbował sił w wielu gatunkach muzycznych. Od rapu przez ciężkie gitarowe brzmienia doszedł do muzyki elektronicznej i tak już zostało. Obecnie  jako dj oraz producent tworzy kawałki w melodycznych tech-trance’owych klimatach dla Solis Digital.

 

Denar / Gdynia

Nigdy nie nazywał własnego stylu muzycznego, jednak krąży on blisko liquidow, czyli energicznych, melodyjnych d’n'b z głęboką linia basowa. Swoje występy stara się ozdabiać kolekcją rozmaitych dźwięków, zebranych na winylowych płytach. Muzyką, która stała się jego pasja, zainteresował się w 2000 roku pod wpływem twórczości „high contrast’a”.

 

BreakOn / Gdynia

Dj  pasjonujący się breakbeat-em. W winylach lubi szukać starego, dobrego groove’u, który można usłyszeć w jego setach z delikatnym funk-owym zacięciem.