Bombay Ekspress |

Ta edycja będzie wyjątkowa z dwóch powodów: 10., jubileuszowego spotkania oraz świętowania dwóch lat od pierwszej trójmiejskiej imprezy do muzyki bollywoodzkiej. Zaczynaliśmy ogromnie podekscytowani, ale i zdenerwowani, nie wiedząc czy będą chętni do całonocnej zabawy przy piosenkach z filmów indyjskich. Byli! I nigdy nas nie zawiedli, mimo różnych perturbacji i częściowej zmiany formuły imprezy. Zawsze jednak staraliśmy się, by zabawa była jak najbardziej udana, a muzyka jak najbardziej różnorodna: zarówno piosenki z bardziej popularnych filmów bollywoodzkich czy mniej znanych kollywoodzkich i tollywoodzkich, jak również piosenki trochę starsze.

10 odsłonę BE chcemy uczcić konkursem na najładniejszy strój, a także dodatkowo losowaniem nagród oraz innymi atrakcjami.

Tym razem zaczniemy później niż zwykle, ponieważ dopiero o 22:30. Bilety również wyjątkowo będą kosztować 6 zł – dodatkowe złotówki zostaną przekazane na rehabilitację naszej koleżanki, również bollymaniaczki – Asi, która w wakacje uległa wypadkowi w Himalajach i teraz potrzebuje naszej pomocy.