Artyści Mamom |

Będzie nieco muzyki klasycznej, ale także szlagiery typu „Pod papugami”, „Moknie w deszczu diabeł” czy swingowo-jazzowe popisy w stylu „Mack the knife”. Nie zabraknie także przedstawicieli programu „Mam talent” z szaleńczym pokazem stepowania. W trakcie koncertu przewiduje się niewielką aukcję. Mile widziane gorące licytacje.

Program:

GLASS DUO

Jedyny w Polsce duet profesjonalnych muzyków, grających klasykę na największej na świecie szklanej harfie. Współpracował m.in. ze Zbigniewem Preisnerem i Filharmonią Narodową; zdobywa nagrody na licznych festiwalach europejskich. Pokaże, jak wiele można wydobyć ze zwykłych kieliszków.

JAGODA MOŻDŻER

Tancerka, aktorka i choreograf. Współpracowała na teatralnych scenach z Janem Machulskim, Sylwestrem Chęcińskim, Krzysztofem Galosem. Dwukrotna stypendystka Rządu Republiki Indonezji, Ministerstwa Kultury RP oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Kocha dzieci – z wielką radością z nimi pracuje, realizując projekty z maluchami w roli głównej. Tym razem wystąpi solowo w niebanalnym repertuarze tańca indonezyjskiego.

Duet Karol Drzewoszewski & Dariusz Dudzik

Stepujący mistrzowie rytmu.

Anna Duk, Karolina Żuk, Piotr Plichta, Paweł Kubat

Wokaliści, studenci/reprezentanci Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Przedstawią repertuar musicalowy, piosenkę aktorską i jazzową. Będą się starali zaspokoić gusta zebranej publiczności w każdym wieku. Akompaniować im będzie znakomity Michał Kaleta.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Uchu.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rehabilitację małego gdynianina: www.wszyscypomagamypiotrkowi.republika.pl