Pablopavo |

Od roku 1996 do dziś Pablopavo jest członkiem Antikonsjum rekords – nieformalnej grupy muzykujących przyjaciół, która okazała się szkołą muzyki i nie tylko muzyki.

W roku 1999 powstała Magara, gdzie grał na gitarze i nawijał. Zespół zagrał paręnaście koncertów i pozostawił po sobie materiał koncertowy (afterbeat.org)

W międzyczasie powstało Zjednoczenie Sound System, z którym Pablo związany jest do dziś (pozostali członkowie to Reggaenerator i dj Krzak, dawniej również Manana). Zjednoczenie zagrało już paręset imprez, przez wiele lat prowadziło dwa cykle muzyczne: Czwarty Żywy Punkt – już niestety nie odbywający się i Reggae Faza – najstarszą trwającą imprezę reggae w mieście (zapraszamy co środa do Jadłodajni Filozoficznej).

W roku 2003 powstał zespół Vavamuffin, w którym Pablo jest jednym z trzech wokalistów. Z którą nagrał 3 albumy: „Vabang!”, „Dubang!”, „Inadibusu”

Pablopavo występował również w zespole Sedativa oraz jest członkiem projektu/sound systemu Ba-Lan.

Przez wszystkie te lata bohaterek nasz współpracował też z różnymi zespołami i solistami, śladem po tej działalności jest około 40 płyt i niezliczona ilość koncertów, imprez etc.

Od 2007 roku Pablo pracował nad solową płytą pt. Telehon, która pod szyldem Pablopavo i Ludziki pojawiła się pod koniec września 2009 roku.

 

Bilety do nabycia w sieci TicketOnline (www.ticketonline.pl), w Salonie Muzycznym Puls, w Klubie Ucho oraz w Kawiarni Cyganeria.