Damrockers, Blakauts, Disorient |

THE DAMROCKERS (Kaszuby)

(Prawdopodobnie) dziś najlepszy aktywny zespół punkowy w Trójmieście, na Kaszubach i w okolicy. Kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów w całej Polsce, udany płytowy debiut i masa nowych kawałków zapowiadających nowy materiał (CD „nie chce mie so” 2010) to powody, dla których warto przyjść do Ucha zobaczyć Damrockers. Zespół zaprezentuje numery z nowej płyty, która według słuchaczy nie ustępuje miejsca „jedynce”.

 

The Blakauts (Szczecin)

Zespół młody tylko z pozoru, w składzie znajdują się bowiem sami weterani sceny. Grupa jest w trakcie nagrywania debiutanckiego albumu. Oprócz własnych kompozycji zapowaidają kowery takich grup jak Social Distortion, Motorhead czy PitBull Farm.

Skład:
smalec (ex-wokalista analogs)
synek (ex-analogs, junkers)
dmuchacz (ex-analogs, hunkies, wc)
planeta małp (ex-analogs, anti-dread)
max (the freaks, oficyna)

 

The Disorient (Gdynia)

Jako zespól egzystują od maja 2006 roku. Wszystko zaczęło się, gdy czterech kolegów z deskorolki, zainspirowanych muzyką, postanowiło stworzyć kapelę. The Disorient gra punk rocka, czesto z nuta rock’n’rolla. Pozytywnie nastawione teksty plus melodyjne brzmienie gitar, mają dawać zamierzony efekt, wyzwolenia energii, pobudzenie do dzialania. Zagrali już około 170 koncertów z zespołami takimi jak The Creepshow, US Bombs, Death Valley Surfers, Total Chaos, The NightShift, The Analogs, WC, BdK, Lumpex 75’, Ksu i Dezerter. Inspiracje czerpią z grup The Briggs, The Bones i Ramones.