D=OUT |

Pomimo że wystartowali pod koniec 2006 roku, zdążyli zdobyć duże grono fanów, ich wydawnictwa często wyprzedają się w krótkim czasie.

D=OUT rozpoczęło działalność w grudniu 2006. Kouki, po rozpadzie swojego poprzedniego zespołu Mist of Rouge w 2003 roku i nieudanej solowej karierze, połączył siły z Ibukim (gitara), Hikaru (gitara), Reiką (bass) i Minase (perkusja), zakładając nowy zespół.

Już 29 grudnia, zaledwie pięć dni po ogłoszeniu uformowania D=OUT, kwintet zagrał swój pierwszy koncert w Holiday Shinjuku, a następnie zagrał kilka koncertów w Ikebukuro Cyber i Holiday Shinjuku.

3 kwietnia 2007, ich pierwsza piosenka, Flashback, została wydana jako darmowy singiel. Kolejnie zagrali kilka koncertów, przy okazji wydając w czerwcu swój pierwszy maxi-singiel, Heisei Bubble. Wydany w trzech wersjach, dzięki doskonałej promocji, wyprzedał się całkowicie, a już w sierpniu ukazała się jego reedycja.

Ich drugi maxi-singiel, Shirohata Sengen, wydany został krótko po tym, jak zespół stał się popularnej wytwórni indie, Speed Disk. Zaś trzeci maxi, Bara iro no jinsei ukazał się 19 grudnia.

Rok 2008 był bardzo pracowity dla D=OUT. Ich pierwszy w nowym roku singiel, Bankoku, dai toukyou / Akai kasa to anata wydany został w lutym. Wiosną wypuścili mini-album, Rouman doumyakuteki chabangeki, zaś latem wydali swój debiutancki album, ZIPANG. Jeszcze tej jesieni, ZIPANG stał się ich pierwszym europejskim wydawnictwem.

Obecnie, w 2009 roku, wykazują zainteresowanie poszerzeniem grona fanów za granicą. W kwietniu, D=OUT wyruszą w europejską trasę koncertową, w trakcie której zagrają w Hiszpanii, Francji, Niemczech i Holandii.

Bilety : 100 zł do nabycia w Klubie Ucho, w Cyganerii (Ul. 3 maja 27),

oraz w sieci TicketOnline 

http://www.ticketonline.com/pl/pl/all/