Koncert Charytatywny |

W Gorącej Wodzie Kompani

Niezależny kabaret teatralny. Zajmuje się sztuką improwizacji. Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów, jak i zgromadzonej publiczności. Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami.

 

Theocrisis

Zdecydowane rockowe brzmienie, mocne riffy i zachrypnięty wokal z oryginalnym angielskim akcentem. Co chyba nieczęsto się zdarza, muzycy nie mają „nadwornego” kompozytora ani tekściarza, ale wspólnie tworzą muzykę i wzajemnie uzupełniają swoje pomysły. Poruszając się w estetyce zbliżonej do sceny Seattle lat 80. i 90., zachowują własny, naładowany pozytywną energią styl.

http://www.youtube.com/watch?v=RnFY5761-80

 

Carpe Noctrum i przyjaciele - fire show

http://www.facebook.com/group.php?gid=143125329042462&v=photos

Bilety-cegiełki w cenie 25 zł dostępne w:

- Fundacja ADAPA (Gdynia, Hallera 31A)

- Klub Ucho (Gdynia, Św. Piotra 2)

- Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3-go Maja 27)

Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na działalność statutową fundacji.

Głównym statutowym celem fundacji jest prowadzenie działalności na rzecz osób z autyzmem i z innymi zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzin, a w szczególności:

- całokształt zadań związanych z terapią, opieką społeczną, rehabilitacją i edukacją osób z autyzmem i z innymi zaburzeniami rozwoju,

- niesienie pomocy w zakresie ochrony zdrowia i opieki społecznej, rehabilitacji, oświaty i wychowania osobom z autyzmem i z innymi zaburzeniami rozwoju,

- upowszechnianie wiedzy o autyzmie i o innych zaburzeniach rozwoju oraz o sposobach terapii,

- skupianie wokół idei fundacji osób chcących pomóc osobom z Autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju,

http://www.adapa.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1