Top Music Festival: Mrs. Marshall + Jam Session |

Dziś gramy piosenki w opracowaniach autorskich, nie boimy się poszukiwań w rożnych gatunkach muzycznych, ocierając się o współczesne formy awangardowe od rocka po klasykę.

Karina Marszałek – wokalistka, założycielka Fabryki Wokalu, organizatorka warsztatów muzycznych Top Music Festival. Autorka koncertów „Być kobietą” i koncertu kolęd na wesoło dla dzieci i młodzieży. Pomysłodawczyni i organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Indywidualności Muzycznych w Łebie w 2006 roku oraz Pomorskiego Festiwalu Piosenki Zimowej w Lęborku w 2009.

Sławomir Drywa – pianista jazzowy, współpracował z takimi muzykami jak Emil Kowalski, Janusz Mackiewicz, Piotr Lemańczyk, Tomasz Sowiński, Irek Wojtczak, Justyna Steczkowska, Misza Hairulin, Olo Walicki. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Grzegorz Choszcz – gitarzysta basowy/kontrabasista, pustelnik, żyjący w dzikiej puszczy lasów lęborskich, podążający własną ścieżką duchowego i muzycznego rozwoju. Udziela lekcji gry na gitarze akustycznej, elektrycznej i gitarze basowej.

Tomasz Paszko – perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, wykładowca Akademii Rocka New Drum School, muzyk współpracujący z projektami: Succumb, Piosenka Anatomiczna, Pieśni według Schulza, Okruchy Życia, Rozmowa z Piramidami.

Skład:

Karina Marszałek – wokal

Sławomir Drywa – instrumenty klawiszowe

Grzegorz Choszcz – gitara basowa/kontrabas

Tomasz Pachu Paszko – perkusja

BILETY: 20 ZŁ

Dostępne tylko w dniu koncertu.