Śledź Jazz w Gdyni: Yegor Zabelov Trio |

Yegor Zabelov w swojej twórczości nieustannie poszukuje nowych rozwiązań muzycznych, łącząc punkową energię z nowoczesną elektroniką, specyficzny białoruski folklor z muzyką rockową czy wreszcie muzykę klasyczną z brzmieniami jazzowymi. Artysta stworzył muzykę do legendarnego, niemego filmu „Golem” z 1920 roku w reżyserii Paula Wegnera oraz do klasycznego obrazu „Menilmontant” Dimitri Kirsanoffa. Zabelov ma na koncie również sporą  ilość muzyki teatralnej m.in. dla teatru w Magdeburgu, do spektaklu „Moby Dick” czy do „Pinokia” w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu. Komponował też dla teatrów w Holandii i Słowenii. Ostatnio zaś pracował dla teatru w rodzinnym Mińsku przy tamtejszej realizacji „Hamleta”. Na polskiej scenie pracuje na stałe z legendą sceny niezależnej – Włodkiem „Kiniorem” Kiniorskim (m.in. Izrael, Kinor Sky Orchestra). Projekt Kinior/Egor zagrał już szereg koncertów, w tym na Festiwalu Basowiszcza czy na Konfrontacjach Teatralnych w Lublinie. Niebawem ukaże się płyta podsumowująca spotkanie obu artystów.  Drugą kooperacją jest wyjątkowy projekt Big Lao Che Band (Lao Che i artyści z Białorusi), wymyślony i wyprodukowany specjalnie na Inne Brzmienia Art’n’Music Festival. Projekt miał swoją premierę w lipcu tego roku.

BILETY: 15 zł (przedsprzedaż) / 18 zł (Eventim) / 20 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony; cena w sieci – 18 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.