Śledź Jazz w Gdyni: THE TESAR JAZZ BAND |

The Tesar Jazz Band powstał w połowie lat 90. w Mikkeli w południowo-wschodniej Finlandii. Orkiestrze od jej początków przewodzi Krystian Tesarczyk, który urodził się w Polsce, jednak od ponad trzydziestu lat mieszka w Finlandii. Mimo że członkowie formacji pracują w różnych zawodach, wszyscy mają duże doświadczenie muzyczne. Grupa ma na swoim koncie nie tylko krajowe, ale też zagraniczne koncerty, m.in. w takich krajach jak: Dania, USA, Włochy, Polska, Egipt, Czechy czy Hiszpania. Zespół grywa mainstreamowy i swingowy jazz, ma w swoim repertuarze sporo kompozycji Duke’a Ellingtona. The Tesar Jazz Band występował z wieloma uznanymi muzykami jazzowymi (m.in. Jukka Perko, Severi Pyysalo, Marian Petrescu, Janusz Muniak, Tomasz Grzegorski, Marcin Slusarczyk, Keith Hall, Eero Koivistoinen, Tiit Kalluste, Manuel Dunkel).

 

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 23 zł (Eventim) / 25 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, godz. 10:00-18:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 23 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.