TAU – REMEDIUM TOUR |

Tau to raper, producent muzyczny i założyciel wytwórni Bozon Records. W 2008 roku jako Medium opublikował demo pt. „Seans spirytystyczny”, które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. W 2010 roku wypuścił kolejny nielegal zatytułowany Medium – „Alternatywne źródło energii” (gościem na płycie był O.S.T.R.) i tym samym zwrócił na siebie uwagę szerszego grona odbiorców muzyki rap. W 2011 roku oficjalnie zadebiutował na polskiej scenie muzycznej, wydając płytę „Teoria Równoległych Wszechświatów” (Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem oraz debiutem 2011. Następnie wyruszył w trasę koncertową wraz z DJem Funktionem. Rok później ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. „Graal”, które pomimo bardzo osobistych utworów i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do najlepszych płyt 2012 roku. Na krążku gościnnie udzielili się m.in. Gift of Gab (Blackalicious), O.S.T.R., Te-Tris i Bisz. Medium zaczął grać coraz więcej koncertów wraz z DJ’em Funktionem, który w grudniu został Mistrzem Świata IDA w kategorii show. W lutym 2013 roku muzyk opuścił Asfalt Records i powołał do życia własną wytwórnię – Bozon Records. W czerwcu 2013 roku światło dzienne ujrzał projekt pt. „Egzegeza – Księga Słów” (prod. Galus), inaugurujący działalność wytwórni. Płyta została napisana przez Medium w zaledwie 16 godzin. Promująca ją trasa objęła 30 koncertów w całym kraju. W grudniu 2013 roku Medium zmienił pseudonim na Tau. Dokładnie rok później ukazała się jego pierwsza płyta wydana pod nowym pseudonimem – „Remedium”, która w niecałe dwa tygodnie po premierze zadebiutowała na 4. miejscu na liście OliS, a w kwietniu 2015 roku osiągnęła status Złotej Płyty.

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.