CLOSTERKELLER |

2 klasyczne albumy na żywo! 20-lecie „SCARLET” / 25-lecie „PURPLE”

W październiku startuje coroczna jesienna trasa zespołu Closterkeller. W ramach jej 11. edycji muzycy odwiedzą ponad 20 polskich miast. Tegoroczne koncerty będą miały niepowtarzalny charakter z uwagi na jubileusz dwóch płyt formacji, które na stałe wpisały się w historię polskiego rocka. Zespół zdecydował się na szczególny ukłon w stronę publiczności i zaprezentuje specjalny program złożony ze wszystkich utworów zawartych na „Purple” i „Scarlet”. Pierwszy z krążków to debiutancki album kapeli z 1990 roku, stanowiący podsumowanie najwcześniejszego okresu działalności Closterkellera i jedną z najważniejszych pozycji ówczesnej alternatywy. Płyta osadzona jest w stylistyce post punk i cold wave. Zawiera takie kawałki jak „Purple”, „Maska”, „I jeszcze raz do końca” oraz „Nieuchwytny”. Z kolei „Scarlet” (1995) to zdaniem wielu opus magnum zespołu i niezaprzeczalny sukces komercyjny – utwory „Scarlett”, „Śniło”, „Owoce wschodu” czy „Dlaczego noszę broń” przez długi czas utrzymywały się w czołówkach krajowych list przebojów, a sam album został uhonorowany Złotą Płytą.

BILETY: 35 zł (przedsprzedaż) / 38 zł (Eventim) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 38 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.