APTEKA, THE NOIZ, KIEV OFFICE, SKRAVKI, DanielS |

APTEKA
Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość, o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Apteka od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. 

Goście:

THE NOIZ
Troje młodych, zdolnych, z Rumii.

KIEV OFFICE
Jeśli Pixies śpiewaliby o legendach kaszubskich oraz ulubionych spacerowych miejscach gdynian to brzmiałoby to właśnie tak, jak ich najnowszy album. Ponad pół godziny jazdy bez trzymanki. To nie zgrywa – w Gdyni po prostu tak jest.

SKRAVKI
Ustatkowane trio z Gdyni, grające rock z elementami elektroniki.

DanielS// DANIEL SOBISIAK
Wszechstronność upodobań stylistycznych skłoniła go do poszukiwań nowych brzmień, uzyskiwanych na wiolonczeli elektrycznej. Wykorzystując multiefekty i przetworniki gitarowe, rozpoczął pracę nad swoimi kompozycjami. Na wiolonczeli – instrumencie, który kojarzy się głównie z wykonawstwem muzyki poważnej, dokonuje fuzji współczesnych stylów i gatunków muzycznych.

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 33 zł (Eventim) / 35 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 33 zł)
 
Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.
Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.