Muzyczny Pchli Targ + koncerty: Wulkan, Woody Alien |

Muzyczny Pchli Targ – start: 17:00, wjazd: free
Koncerty – start: 20:00, wjazd: 15 zł

Po długiej przerwie zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Muzycznego Pchlego Targu. Ci, co byli, wszystko wiedzą, a dla tych, którzy nie byli, krótka instrukcja obsługi. Startujemy o 17:00. Każdy, kto ma ochotę, może przynieść cokolwiek, co ma związek z muzyką – czytaj: płyty CD, winyle, kasety, naszywki, pisma, książki, instrumenty etc. i bez żadnych opłat sprzedać lub wymienić z innymi uczestnikami targu.

 

WOODY ALIEN
Zespół założony przez Marcina Piekoszewskiego w 2000 roku w Stargardzie Szczecińskim. Na koncie ma 4 albumy. Swego czasu wystąpił nawet na słynnym alternatywnym festiwalu Primavera Sound w Barcelonie. Woody Alien jest bodaj najbardziej znanym w Polsce duetem poruszającym się w stylistyce noise rocka, jazz-core i mathcore. Posługując się jedynie basem, perkusją i wokalem, Marcin Piekoszewski i Daniel Szwed generują ścianę dźwięku, a ich znakiem rozpoznawczym są porywające riffy przesterowanego basu oraz prawdziwe perkusyjne kanonady.

Facebook: https://www.facebook.com/woodyalienmusic?fref=ts
Bandcamp: https://woodyalien.bandcamp.com/

 

WULKAN
To inny projekt Piekoszewskiego. Trio (z Olą Piekoszewską i Marcinem Baranem) swoją muzykę nazywa czymś „pomiędzy minimal rockiem, groovem a muzyką drogi”. Odnajdziemy tu sporo zrytmizowanego rocka, opartego na transie przesterowanego basu i prostej, ale wciągającej perkusji. Grupa jeszcze w tym roku planuje zarejestrowanie materiału na debiutancką płytę.

Facebook: https://www.facebook.com/wulkanmusic?fref=ts
Bandcamp: https://wulkan.bandcamp.com/releases