THE INSOLENT TOUR 2015: ANTIGAMA / X / CALM THE FIRE / DEATH CRUSADE |

BURNING DOWN THE HOUSE / SELFMADEGOD RECORDS przedstawiają:

THE INSOLENT TOUR 2015

Antigama i jej nowy album – „The Insolent”, to szczytowa forma zespołu uważanego za jeden z najlepszych na świecie w swoim gatunku. Grupa w maju odbyła trasę po USA oraz zagrała koncert na prestiżowym festiwalu Maryland Deathfest, uznany za jeden z najlepszych występów tegorocznej edycji.

The Insolent is one of grindcore’s best records this year. No mercy. No quarter. Pure, blistering destructionmetalinjection.net

Zarejestrowany w lutym w JNS Studio w Warszawie „The Insolent” został zmiksowany przez Pawła Grabowskiego we współpracy z zespołem, a masteringu dokonał Scott Hull w Visceral Sound, Bethesda, Maryland (Pig Destroyer, Agoraphobic Nosebleed). Album zawiera gościnny udział Władysława „Gudonisa” Komendarka – legendy polskiej muzyki elektronicznej. Okładkę wykonał Bartek Rogalewicz – hellywood.net

https://www.facebook.com/antigama
https://www.youtube.com/watch?v=5dTmEPk3kNY

X
Grupa muzyków z łódzkiej sceny. Doomspeed. My horse is dead. Zamach na świadomość. Patologiczne metra. Pociągi suną. Żaden z nich nie ma normalnych oznaczeń.

https://www.facebook.com/xldzx
https://www.youtube.com/watch?v=7tMdyGVZwAs

GOŚĆ SPECJALNY W GDYNI: CALM THE FIRE
https://www.facebook.com/calmthefire

SUPPORT:
DEATH CRUSADE
https://www.facebook.com/deathcrusadepunk

 

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.