KOMETY, THE STUBS, The Pau |

KOMETY

Warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez lidera Partii – Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w 2002 roku.Od tego czasu formacja nagrała sześć krążków studyjnych i jeden koncertowy. Ostatni album, „Paso Fino”, został wydany w 2014 roku. Oryginalna, nawiązująca do bogactwa brzmień minionych dekad, twórczość Komet zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Zespół koncertował m.in. w Meksyku. Tam też w 2008 roku ukazała się anglojęzyczna wersja albumu „The Story of Komety”, zawierającego największe przeboje grupy. Wiele nagrań ukazało się na składankach, m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji.

Strona internetowa: http://www.komety.com/

THE STUBS

Warszawski zespół, który swoją muzykę nazywa niskobudżetowym rock’n'rollem. Na koncie ma LP „The Stubs” (2011, Antena Krzyku), EP „Kill Yourself” (2012, Instant Classic) oraz LP „Second Suicide” (2013, Instant Classic). 14 listopada 2014 roku premierę miał album „Social Death By Rock ‚N’ Roll”. Zespół nieustannie koncertuje w kraju i zagranicą, zaczynając od małych klubów i skłotów, a na dużych scenach festiwalowych kończąc. W sierpniu jego występ zarejestrowała kultowa rozgłośnia KEXP z Seattle.

Strona internetowa: http://www.thestubswarsaw.com/

The Pau
Solowy projekt Pauliny. W autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje tylko z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej. Na początku 2015 roku The Pau uczestniczyła jako support w trasach koncertowych zespołów Organek i Straight Jack Cat, grając kilkanaście koncertów w całej Polsce.

Facebook: https://www.facebook.com/thepauMusic

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 28 zł (Eventim) / 30 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony).

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.