COMA |

Grupa powstała w 1998 roku. W maju 2004 roku wydała swój pierwszy album pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i co najważniejsze – przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota Płyta). Grupa otrzymała za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock oraz w kategoriach Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.

Coma wydała dwa albumy angielskojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie. Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa Coma nieprzerwanie koncertuje. W latach 2007-2009 supportowała m.in. Pearl Jam i Linkin Park, a także wystąpiła na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool. W 2013 roku grupa uczestniczyła w europejskiej trasie koncertowej z szwedzkim zespołem Therion. Ta grudniowa trasa objęła sześć europejskich miast: Romangnano (Włochy), Pratteln (Szwajcaria), Paryż (Francja), Londyn (Anglia), Leeuwarden (Holandia) oraz Frankfurt nad Menem (Niemcy) i cieszyła się sporym zainteresowaniem. W ostatnich latach zespół z powodzeniem pojawił się na trasie w Wielkiej Brytanii na serii koncertów: Manchester, Londyn, Sheffield, Birmingham, Southampton, Liverpool, a w najbliższych planach jest trasa koncertowa w lutym br. w Szkocji i jesienią w Irlandii. W czerwcu 2009 roku miał miejsce specjalny koncert Comy wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich – marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Ubiegłoroczna (2014) trasa koncertowa składała się z 23 koncertów w Polsce i w Wielkiej Brytanii, pozostawiając po sobie 16 wyprzedanych koncertów oraz około 20 tys. widzów.

BILETY: 50 zł (przedsprzedaż) / 53 zł (Eventim) / 60 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.