TAKE IT EASY – SWING |

Zapraszamy na premierowy koncert, promujący nową płytę zespołu Take It Easy – „Swing”. Album powstał z inicjatywy Radia Gdańsk, został nagrany w Studio im. Janusza Hajduna i wyprodukowany przez Radio przy współpracy z Nadbałtyckim Centrum Kultury. Sesja nagraniowa z udziałem publiczności odbyła się 30 maja br. i była transmitowana na antenie radiowej.

Zespół Take It Easy istnieje od 10 lat. Jest to czwarty krążek w jego dorobku. Płyta zawiera kompozycje muzyków grupy, do których wszystkie teksty napisała wokalistka Joanna Knitter. Na płycie gościnnie udziela się Hanna Banaszak.

Album został wydany przez Allegro Records dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach programu „Stypendia dla twórców kultury”, Urzędu Miasta Gdynia i Urzędu Miasta Gdańsk.

Na koncercie w Klubie Ucho wystąpi podstawowy skład formacji:

Joanna Knitter – wokal
Wojtek Staroniewicz – saksofon
Dominik Bukowski – wibrafon
Janusz „Macek” Mackiewicz – kontrabas
Tomasz Sowiński – perkusja
Larry Okey Ugwu – instrumenty perkusyjne
oraz lider zespołu – Przemek Dyakowski – saksofon

Koncert poprowadzi dziennikarz Radia Gdańsk – Kamil Wicik

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (Eventim) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony).

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.