Maleo Reggae Rockers, 2Tm2,3 – 20-lecie |

Przez ostatnie dwie dekady zespół Maleo Reggae Rockers wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie. Już niebawem światło dzienne ujrzy nowa płyta formacji, z której premierowy materiał fani usłyszą właśnie w Uchu! Tego wieczoru nie zabraknie także muzyki rockowej z przesłaniem chrześcijańskim w wykonaniu 2Tm2,3.

Liderem formacji Maleo Reggae Rockers jest Dariusz Malejonek – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3 i Arka Noego. Urodzony buntownik o wyjątkowej charyzmie, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce. Jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty, cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii Płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” (Fryderyki) oraz „Addis Abeba” (Superjedynki). Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia, mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na świecie.

2Tm2,3 to grupa grająca muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim, do której teksty w większości zostały zaczerpnięte z „Biblii”. Nazwa zespołu stanowi oznaczenie 3 wersu z 2 rozdziału drugiego listu św. Pawła do Tymoteusza. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków, którzy w macierzystych grupach poruszają się w różnych gatunkach muzycznych, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne. Formacja ma na swoim koncie wydanie sześciu albumów studyjnych.

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: Interticket oraz CultureBox Gdynia