PUNKY REGGAE live 2019: Farben Lehre, Gutek, Analogs, Ereles |

PUNKY REGGAE live to wyjątkowe wydarzenie, trafiające w różne gusta muzyczne i łączące pokolenia słuchaczy. Z założenia udowadnia, że muzyka to dziedzina, w której nie ma miejsca na wzajemne podziały, a wręcz przeciwnie – pozytywny przekaz oraz szukanie tego, co nas łączy, to coś, co skutecznie nakręca nas do dalszego działania. PUNKY REGGAE live 2019 odwiedzi łącznie 17 klubów w różnych zakątkach Polski.

FB PRlive: www.facebook.com/PUNKYREGGAElive

 

FARBEN LEHRE
Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje grupę w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live. Żywiołowe koncerty zawsze grane „na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli. Na początku września 2018 roku ukazała się jej jedenasta płyta zatytułowana „Stacja Wolność” – solidna mieszanka szybkiego, dynamicznego grania oraz bardzo klimatycznych utworów, z mocnym, dalece aktualnym przekazem.

Skład:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

www.farbenlehre.plocman.pl
www.facebook.com/farbenlehreofficial
www.youtube.com/channel/UCfvSs_APnByQv4O8u2BDb3w

 

GUTEK
Zespół Gutek to projekt Piotra „Gutka” Gutkowskiego – wokalisty, który od 2018 roku, wraz ze swoim zespołem, dodaje kolorytu polskiej scenie muzycznej. Debiutował na ubiegłej trasie Punky Reggae Live, dając się poznać jako autor, kompozytor i lider. Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z Indios Bravos. Chociaż Gutek został przypisany do reggae i hip hopu, wgłębiając się w gąszcz jego muzycznych kolaboracji, na kilkudziesięciu płytach znajdziemy całe spektrum muzycznych gatunków. Do współpracy zapraszany był m.in. przez Marię Sadowską i Roberta Brylewskiego, Kamila Bednarka i Darka Malejonka, Pidżamę Porno i Strachy Na Lachy, Farben Lehre, Happysad czy metalową grupę Maqama oraz wielu innych. Aktualnie zespół Gutek kończy pracę nad swoją debiutancką płytą, której wydawcą będzie Manufaktura Legenda. Dotychczas pojawiły się już w obiegu dwa singlowe utwory: „Co noc” oraz „Król złoty”.

Skład:
Piotr Gutkowski – śpiew
Jan Koźliński – bas
Dawid Mańkowski – gitara
Tomasz Mańkowski – perkusja

www.facebook.com/gutekofficial
www.youtube.com/watch?v=WD95q7Nb5t8
www.youtube.com/watch?v=_ow9jNrLo1c

THE ANALOGS
Powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów, a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 roku ukazał się najnowszy album zespołu zatytułowany „Wilk”, który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i prasę muzyczną. Na koncercie poza utworami z nowej płyty publiczność będzie mogła usłyszeć najbardziej znane piosenki ze wszystkich wcześniejszych albumów. Zapraszamy!

Skład:
Kamil Rosiak – gitara, śpiew
Paweł Czekała – gitara
Przemysław Kaczmarek – bas
Jakub May – perkusja

www.analogs.pl
www.facebook.com/TheAnalogs
www.youtube.com/channel/UCrfAsS5uUEKzpq4RgA7C22Q

 

Bilety:
45 zł - do 31 stycznia 2019
50 zł - od 1 lutego do dnia koncertu
55 zł - w dniu koncertu

Dostępne:
Empikbilety.pl
Going.pl
Kupbilecik.pl
Interticket oraz CultureBox Gdynia

UWAGA!
Rezerwacja mailowa biletów w cenie przedsprzedaży jest już uruchomiona. W mailu proszę podać imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów, a następnie przesłać na adres: 
kalina.k666@wp.pl