[ODWOŁANY] Trójka Debiutuje: Sosnowski, The Pau, Żurkowski |

Uwaga!
Z przykrością informujemy, że trasa Trójka Debiutuje, w tym koncert w Klubie Ucho, zostaje odwołana. Bilety można zwracać w miejscu zakupu – w sieci Interticket. Za utrudnienia przepraszamy. Poniżej oświadczenie organizatorów.

„Szanowni Państwo,
Projekt Trójka Debiutuje to dla nas bardzo odważny pomysł wydawniczy i koncertowy. Naszym celem było zaprezentowanie trzech różnych, wartościowych artystów w bardzo krótkim czasie. Świadomie zaryzykowaliśmy wiedząc, że największym wyzwaniem będzie dla nas trasa koncertowa. Wiedzieliśmy, że każdy koncert wymaga dużego wysiłku organizacyjnego i produkcyjnego, który pociąga za sobą kilkukrotnie wyższe koszty niż koncert jednego artysty. Na 7 dni przed rozpoczęciem trasy, zderzyliśmy się z faktem, że to, co mogłoby być satysfakcjonujące dla jednego zespołu, nie musi być satysfakcjonujące dla trzech. Wraz z klubami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu trasy na jesień następnego roku. Uważamy, że każdy z naszych artystów zasługuje na więcej uwagi, dlatego chcemy pracować dalej, aby zgodnie z założeniami spotkać się z Państwem na koncertach Trójka Debiutuje. Bilety, które Państwo zakupili, podlegają zwrotowi.

Zapraszamy na trasy koncertowe naszych artystów.

Pracujemy dalej! Pozostańmy w kontakcie.

Do zobaczenia w następnym roku.

zespół Mystic Production”

______

Pierwszy ogłoszony Artysta to… Sosnowski

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukaże się 4 października.

https://www.youtube.com/watch?v=wcKjP0L_B9k

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

Drugi ogłoszony artysta to… The Pau

The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny – bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów, głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.

https://youtu.be/pZEaRNyPoz4

Trzecim i ostatnim ogłoszonym artystą jest… Żurkowski

Żurkowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i trzeci reprezentant projektu „Trójka Debiutuje”, prezentuje singiel „Lato”. To zapowiedź płyty o tytule „Włóczęga”, która ukaże się 30 października.

https://youtu.be/WY377kfx6ZY

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego – wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI). „Utwór „Lato” to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki, z których strzelaliśmy w niebo, wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże, żeby nie zamoczyć butów, a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór „Lato” to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas.” – mówi Łukasz Żurkowski. Premiera płyty Żurkowskiego „Włóczęga” już 30 października. Utwór „Lato” dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: Interticket oraz CultureBox Gdynia