[PRZENIESIONY] The Rumjacks, Molly Malone’s |

Informacja organizatora:

Jest nowa data! Widzimy się 27 listopada br. Bilety zachowują ważność, wkrótce ponownie ruszy sprzedaż. W przypadku ewentualnych zwrotów prosimy kontaktować się z dystrybutorami.

Dobry Winyl

//////

Jeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O’ Roses” czy „Uncle Tommy” Wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks, oprócz gitar elektrycznych i perkusji, łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach tegorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Giżycki zespół Molly Malone’s.

 

Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) / 65 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: bilety24.pl