Regulamin

Pełna treść regulaminu znajduje się: TUTAJ

 

FAQ

Gdzie mogę kupić bilet?

Informacja na temat punktów sprzedaży biletów znajduje się w opisie wydarzenia. Najczęściej bilety dostępne są w ramach sprzedaży online.

Uwaga! W Klubie Muzycznym Ucho nie sprzedajemy biletów na nadchodzące wydarzenia – wyjątkiem jest sprzedaż „w dniu koncertu”, gdy wejściówki nie zostaną wykupione w ramach przedsprzedaży.

 

Czy mogę zarezerwować bilet?

Nie prowadzimy rezerwacji biletów, jednak można nabyć je wcześniej – w tzw. przedsprzedaży.

Od ilu lat możliwy jest wstęp na koncert?

Osoby poniżej 16 roku życia powinny znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej. Dzieci pod opieką rodziców na ich odpowiedzialność jak najbardziej mogą uczestniczyć w koncercie.

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 16 lat mogą wejść na teren klubu za okazaniem pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna pod opieką osoby dorosłej wskazanej na w/w zgodzie. Wzór zgody znajduje się pod linkiem: Zgoda opiekuna na udział w koncercie.

Jedynie na imprezy muzyczno-taneczne obowiązuje wstęp od 18 lat. Informacja na ten temat umieszczona jest każdorazowo w opisie wydarzenia.

 

Czy w klubie znajduje się szatnia?

Tak, w klubie znajduje się płatna szatnia (2 zł – odzież wierzchnia, 5 zł – plecaki / torby).

 

Czy mogę płacić kartą?

W barze istnieje możliwość płatności kartą. W szatni płatność wyłącznie gotówką.

 

Czy zostaną opublikowane zdjęcia z koncertu, w którym uczestniczyłem/-am?

Nie wszystkie koncerty odbywające się w Klubie Muzycznym Ucho są dokumentowane. Fotorelacje pojawiają się na Facebooku najpóźniej w ciągu ok. tygodnia od daty danego wydarzenia.

 

W jaki sposób mogę zagrać support?

Supportowanie występujących zespołów uzależnione jest wyłącznie od decyzji danych artystów. Grupy zainteresowane występem przed określoną kapelą mogą albo skontaktować się bezpośrednio z jej managementem albo przesłać ofertę na adres: ucho@ucho.com.pl i spróbować ustalić support za pośrednictwem klubu. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń – w razie zainteresowania kontaktujemy się z wybranymi zespołami.