Miss Hapen, Karate Free Stylers, Ląd Morze Ląd |

MISS HAPEN

Nowy trójmiejski zespół grający rocka alternatywnego bez zbędnych udziwnień i dążenia do sztucznej oryginalności. Po prostu dobre, proste, naturalne granie gitarowe wyrzucone prosto z głów piątki muzyków, których twarze można kojarzyć z nieistniejących już zespołów aktywnych niedawno na scenach trójmiejskich i nie tylko. Miss Hapen istnieje kilka miesięcy, a we wrześniu wypuszcza w obieg branżowy i publiczny pierwsze wydawnictwo EP pt. „Minus Czterdzieści”. Oficjalna premiera na koncercie w gdyńskim klubie Ucho.

Skład:
Kuba Krzyśków- vocal
Marek Karczewski- gitara
Artur Krychowiak- gitara
Paweł Zagórski- bas
Piotr Abraham- perkusja

Gościnie w Uchu Paweł Nowicki (Zoltan Maggi) – perkusja

 

LĄD MORZE LĄD
Perspektywa zahaczająca nie tyle o prozaiczność, co o jej dekonstrukcje. Ląd Morze Ląd to trio, którego pogłos wywodzi się z formacji Kolonia. Występowało m.in. u boku niemieckiego Mapletree, Hatifnats czy też Appleseed. Grają shoegaze i ambientcore lub po prostu piękne melodie.

Skład:
Arek Bieszke – wokal, gitary
Piotr Hopcia – gitara basowa
Krzysztof Wroński – perkusja

www.myspace.com/ladmorzelad

 

KARATE FREE STYLERS

Alternatywny zespół z Olsztyna, obracający się w stylach indie rocka, nowej fali oraz klimatach shoegaze, noise. Charakteryzują go melodyjne, chwytliwe piosenki okraszone mocnymi, fuzzowymi gitarami, kojarzącymi się z latami 80. i początkami 90. Głównymi inspracjami są The Jesus & Mary Chain, Pixies, My Bloody Valentine, Joy Division, A Place To Bury Strangers.

www.myspace.com/karatefreestylers

 

PO KONCERCIE INDIE NIGHT PARTY!