JULIA MARCELL |

Julia Marcell kończy pracę nad trzecim studyjnym albumem, który ukaże się jesienią. Będzie to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść, płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza. Krążek łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami. Artystka opowiada o albumie: „Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy”.

Po koncercie zapraszamy na imprezę muzyczną Kosakowo (start: 23:00)!

 

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (Eventim) / 50 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 43 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.