Electric Herring: TOE (JPN) |

toe często określani są jako grupa z rejonów post-rocka, jednak dynamika i struktura ich utworów przywodzi raczej na myśl zespoły math rockowe.

Obecny skład utrzymuje się od samych początków toe, czyli 2000 roku. Aktualnie są jednym z trzech zespołów reprezentujących niezależną wytwórnię Machu Picchu – oprócz nich są to Mouse on the Keys oraz Enemies.

Zdecydowaną większość ich instrumentalnego grania stanowią szybkie i ostre partie perkusyjne Kashikura Takashi. Znakiem rozpoznawczym toe jest również melodyjna gitara o czystym brzmieniu. Dodatkowo, ich kompozycje posiadają nawiązania do typowych rockowych motywów, jednakże z subtelnymi zmianami w rytmie – wszystko to składa się na unikalne brzmienie zespołu. W ostatnim czasie, na swoich wydawnictwach, toe postanowili rozszerzyć instrumentarium o akustyczną gitarę, wibrafon oraz elektryczny fortepian (Rhodes).

Pięknem ich muzyki jest synteza mistycznych harmonii i surowych emocji. Ich żywiołowe koncerty mają swoich fanów na całym świecie. Jednym z najbardziej pamiętnych momentów jest występ na Fuji Rock Festival w 2010 roku.

Skład:
Kashikura Takashi – perkusja
Mino Takaaki – gitara
Satoshi Yamane – gitara basowa
Yamazaki Hirokazu – gitara

https://www.facebook.com/toemusic/
http://toe.st/

 

Walrus Alphabet

post/experimental/space

Skład:
Artur Bieszke
Jacek Rezner
Wojtek Lacki

Facebook: https://www.facebook.com/walrusalphabet

 

BILETY: 59 zł (przedsprzedaż) / 79 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Klub Ucho (wyłącznie w czasie trwania imprez), od 1.08. – Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), online: http://s6.systembiletowy.pl/kmg/system_portal.php/repertoire.html?id=27

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie

 

 

index