FURIA, THAW, ARRM |

FURIA (Górny Śląsk)

Furia to puste słowa i dźwięki, zimne jak świat, w którym żyjemy. To ponure wiersze o niczym, leśne modlitwy ku ogniu. Furia to szyby kopalń, kominy hut, śląskie lasy i wędrówki po hałdach.

FURIA – „Księżyc Milczy Luty”
FURIA – „Guido”

http://let-the-world-burn.org/

 

THAW (Sosnowiec)

Zespół wykonujący black/experimental metal założony w 2010 roku. W jego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami, jak Sun For Miles, Searching For Calm czy Furia. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Decay” w 2010 roku grupa podpisała kontrakt z prestiżową wytwórnią Avantgarde Music (m.in. Katatonia, Ulver, Behemoth, Mayhem), której nakładem ukazał się ich drugi album „s/t”. Zespół znany z głośnych, energicznych występów na żywo dzielił scenę m.in. z Juicifer, Altar Of Plagues, Corrections House, występował na prestiżowych Asymmetry Festival, Metalfest czy OFF Festival, a także wziął udział w trasie koncertowej grupy Behemoth w 2013 roku. Muzyka Thaw jest oryginalną mieszanką blackmetalu, sludge/doom oraz sonicznych eksperymentów z noise, elektroniką oraz free- impro.

THAW – „Sun”

www.THAW.8merch.com
www.THAW.bandcamp.com
https://www.facebook.com/THAWnoise

 

ARRM (Sosnowiec)

ARRM powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego (Thaw, Furia). “Na początku grałem sam, później dołączył do mnie basista Rafał Miciński. Chwilę potem Rafała zastąpił Maciej Śmigrodzki, z którym zagraliśmy sporo koncertów, między innymi z Nadja, Mamiffer” – wspomina Rumiński. “Kilka naszych numerów ukazało się na splicie ze Starą Rzeką i Innercity Trio. Pod koniec 2012 roku zawiesiliśmy jednak działalność, żeby skoncentrować się na innych projektach. Przerwa trwała aż do marca 2016 roku, kiedy postanowiłem odświeżyć zespół. Do składu ponownie dołączył Rafał Miciński, a Maciej Śmigrodzki zamienił instrument na klawisze. Stanowisko perkusisty przypadło Michałowi Leksowi”. Sesja nagraniowa “ARRM” miała miejsce w studiu Maq Records pod okiem Haldora Grunberga (Thaw). “Cały materiał nagraliśmy praktycznie na setkę, w jeden weekend” – mówi Rumiński. “Wcześniej jedynie zarejestrowaliśmy wersje demo dwóch numerów (‘Pinewood’, ‘Grave’), które ostatecznie zostały raz jeszcze nagrane z myślą o pełnej płycie. Gdybym musiał znaleźć punkt styczny tych wszystkich kompozycji to pewnie byłby to ewidentny brak pośpiechu, który pozwolił nam się ‘zawiesić’ na dźwiękach” – dodaje Rumiński.

ARRM – „ARRM”

https://arrm.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ARRMambient
 

BILETY: 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)
Uwaga! Przedsprzedaż biletów online została zakończona. Bilety z puli „w dniu koncertu” będzie można zakupić bezpośrednio przed rozpoczęciem, w kasie przy wejściu do klubu.

Przedsprzedaż biletów:
http://www.roadtrip-productions.8merch.com/furia_12_03_2017_gdynia-id10910

Bilety w przedsprzedaży dostępne są wyłącznie online.

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.