IMMOLATION, AZARATH, Melechesh, In Twillight’s Embrace |

Nowojorskie Immolation to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak, jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem jest, wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album „Atonement”, który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak „Dawn of Possession”, „Here in After” czy „Unholy Cult”. Can you hear us? Death to Jesus!

To, co za Oceanem zapoczątkowało Immolation, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski Azarath. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferna (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak „Demon Seed” czy „Diabolic Impious Evil” powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. „In Extremis” to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.

Obie kapele pojawią się w każdym z miast w doborowym towarzystwie. Bezpośrednio przed nimi na scenie zagra, powracający po trasie z Gorgoroth, Melechesh. Z kolei rodzimy Metal Śmierci reprezentować będzie In Twilight’s Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu.

BILETY: 75 zł (przedsprzedaż) / 85 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż:
https://lefthandsounds.org/bilety oraz sieć Eventim
Klub Ucho (w czasie trwania imprez)
Salon Muzyczny Puls – Gdynia
Spirit of Rock & Roll – Gdańsk

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczona do sprzedaży „w dniu koncertu” obowiązuje jedynie wówczas, gdy wejściówki nie zostaną wykupione w ramach przedsprzedaży.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.