PM Guitar: Gala Michały 2018 – IND, Moodlight |

Gala to przede wszystkim święto młodych gitarzystów i ukulelistów, którzy zmierzą się na scenie Ucha z 7 wybranymi na tę okazję utworami. Michały to nie tylko koncert młodych adeptów sztuki gitarowej, ale także koncert doświadczonych muzyków polskiej sceny muzycznej.

Goście specjalni, którzy zagrają podczas tegorocznej gali to:

Moodlight
Zespół stosunkowo młody, choć nie w znaczeniu średniej wieku muzyków, a długości jego istnienia. Po małych przetasowaniach wstępnych nabrał aktualnej formy pod koniec roku 2017. Rozpoczął wtedy pracę nad materiałem, który już na początku roku 2018 został zarejestrowany w studio w postaci sześcioutworowego demo. Muzyczny kierunek prezentowany przez band to łatwostrawny pop z elementami funk. Skład tworzą czterej przystojni mężczyźni oraz jedna przepiękna pani.

Skład:
Klaudia Król – voc
Michał Kruczalak – drum
Jakub Hinc – bas
Piotr Domański – git
Piotr Łopacki – key

I.N.D.
Ma na koncie 3 wydawnictwa: „Przyjdź” (2008), „In Nomine Dei” (2011) i „Lucernarium” (2017). Zaprezentuje muzykę z pogranicza rocka i metalu – pełną pasji, tajemniczości, delikatności i zarazem mocy. Niebanalne teksty, melodyjne refreny, zmiany rytmu i tempa, gitarowe kawalkady, przestrzenne sola w połączeniu z żeńskim wokalem dają słuchaczowi możliwość zanurzenia się w bezkresną muzyczną podróż. Grupa zagrała wiele koncertów u boku takich artystów mocnego uderzenia jak 2Tm2,3, Luxtorpeda.

Skład:
Alina Lewandowska – voc
Marcin Mroczkowski – drum, cajon
Patryk Mroczek – git
Michał Paliwoda – git
Konrad Kuza – bas

Wstęp: 10 zł