Elvis – A Little Jazz Conversation |

Konfrontacja z jego twórczością była więc dla nas ogromnym wyzwaniem. Z początku byliśmy zaskoczeni wyborem Elvisa na artystę, którego twórczością mieliśmy zajmować się przez kolejne pół roku. Z czasem przekonaliśmy się, że Presley to coś więcej niż ikona, którą znamy. Proste, a zarazem niebanalne tematy muzyczne w połączeniu z często poruszającymi tekstami to według nas kwintesencja dobrej muzyki.

Koncert jest zwieńczeniem naszej półrocznej pracy, momentami cięzkiej, pełnej eksperymentów, lecz koniec końców ciekawej i pouczającej. Nie zabraknie nawiększych hitów, jak i mniej znanych, równie ciekawych utworów. Będzie nastrojowo, ale znajdzie się też miejsce na dużą dawkę pozytywnej, muzycznej energii.

Zapraszamy!

___________________________________________

ELVIS – A LITTLE JAZZ CONVERSATION
___________________________________________

Wokaliści – adepci IV roku:

Sandra Brucheiser
Marzena Gargas
Beata Kępa
Katarzyna Ogrodniczak
Maria Skobyłko
Anna Słomka
Natalia Smagacka
Katarzyna Witkowska
Kacper Bocek
Błażej Chorobiński
Jakub Ciesielski
Łukasz Gocławski
Patryk Maślach
Kacper Siedlecki
Michał Słomka

* * *

PATI GOLA
Polska wokalistka, muzyk sesyjny, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Studia ukończyła z wyróżnieniem. W międzyczasie otrzymała stypendium Rhythmic Music Conservatory w Danii. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in I miejsce na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Katowicach 1997, wyróżnienie na Festiwalu Fama w tym samym roku, wyróżnienie dla Indywidualności Jazzowej na Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlcach (1996) oraz na Festiwalu „Gaude Fest” w Ustroniu. Ma na koncie kilkadziesiąt produkcji, programów telewizyjnych i festiwali, współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny.

KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI
Absolwent Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2008). Solista Teatru, w zespole od 2006 roku. Gra w spektaklach: „Wiedźmin” – Jeż, reż. W. Kościelniak (2017); „Notre Dame de Paris” – Clopin, reż. G. Maheu (2016); „Ghost” – Sam, Carl, reż. T. Dutkiewicz (2015); „Zły” – Zły – Henryk Nowak, reż. W. Kościelniak (2015); „Avenue Q” – Żaczek Przyjemniaczek”, reż. M. Miklasz (2014); „Przygody Sindbada Żeglarza” – Diabeł Morski, reż. J. Kilian (2014); „Tuwim dla dorosłych”, reż. J.J. Połoński (2013); „Chłopi” – Kowal, reż. W. Kościelniak (2013); „Shrek” – Osioł, reż. M. Korwin (2011); „Grease” – Kenicke, Anioł, reż. M. Korwin (2011); „Lalka” – Subiekt Klejn, reż. W. Kościelniak (2010); „Spamalot” – Patsy, reż. M. Korwin (2010).

Bilety: 30 zł
Dostępne: Interticket oraz CultureBox Gdynia