Depeche Mode Night – 101 |

Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu – przyjdź i przekonaj się sam, że to nie jest tylko muzyka, że to coś więcej! Z głośników popłyną przede wszystkim utwory Depeche Mode z ich bogatej dyskografii oraz solowe dokonania członków zespołu. Usłyszycie również covery – utwory DM w wykonaniu innych zespołów. Nie zabraknie też muzyki kapel, grających w podobnych klimatach.


Podczas imprez „DEPECHE MODE NIGHT” motywem przewodnim będzie dany album DM, aby w ten sposób oddać swego rodzaju „hołd” konkretnemu krążkowi. 28 stycznia oddamy go kultowej płycie „101″, uwielbianej przez fanów zespołu. To pierwszy album koncertowy DM, który był nagrywany w czerwcu 1988 roku podczas światowej trasy koncertowej „Music for the Masses Tour” – w Pasadenie, na stadionie Rose Bowl. Tytuł albumu wziął się od sto pierwszego i jednocześnie ostatniego koncertu zespołu, wieńczącego trasę promującą „Music for the Masses”. Z pewnością usłyszycie wszystkie utwory z tej płyty, a na dużym ekranie polecą fragmenty koncertu/teledyski.


Sześć godzin Waszej/naszej muzy, koncertowe nagłośnienie i światła, wizualizacje oraz „ten” oryginalny, nieporównywalny z innymi, klimat.Start imprezy: 21.00


Wjazd: 20 zł
Wstęp: +18