Depeche Mode Night – Violator |

Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, miłośników i całą resztę wariatów, którzy mają „odjazd” na punkcie DEPECHE MODE. Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się sam, że to nie tylko muzyka, że to coś więcej…

Z głośników popłyną przede wszystkim utwory Depeche Mode z ich bogatej dyskografii oraz solowe dokonania członków zespołu. Usłyszymy również covery – utwory DM w wykonaniu innych zespołów. Nie zabraknie muzyki kapel, grających w podobnych klimatach.

Podczas imprez „DEPECHE MODE NIGHT” motywem przewodnim jest dany album DM, aby w ten sposób oddać swego rodzaju hołd konkretnemu krążkowi. 7 października taki hołd oddamy kultowej płycie „Violator”, uwielbianej przez fanów zespołu. To siódmy album studyjny DM, wydany 19 marca 1990 roku. Z pewnością usłyszymy wszystkie utwory z tej płyty, a na dużym ekranie zobaczymy teledyski do utworów z albumu.

Sześć godzin Waszej/naszej muzy, koncertowe nagłośnienie i światła, ogromny parkiet do tańca i duża antresola nad nim, wizualizacje, teledyski, fragmenty koncertów oraz „ten” oryginalny, nieporównywalny z innymi klimat!

Kto był na poprzednich edycjach DEPECHE MODE NIGHT – 28 stycznia i 28 lipca w Podwórko.art / Scena Ucho, ten wie, że zapowiada się dobra impreza!

Prezentuje:
Jaca Music Events – muza / wizualka

Wjazd: 25 zł
Wstęp: +18

Udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych.
Do zobaczenia 7 października pod sceną – to będzie nasza „czarna uroczystość”!

Imprezę nakręca Monkey Shoulder