Zespół tworzą młodzi istrumentaliści: Sri Aga Hanuraga – instrumenty klawiszowe (Indonezja), Daniel Mester – saksofon (Węgry), Paul Rutschka – bas (Niemcy) i Roald Becher – perkusja (Holandia). The Brag Pack gra własne kompozycje, a ich szeroki repertuar obejmuje utwory z nowoczesnym podejściem do wykonywanej muzyki.
Daniel Mester
Swoją edukację muzyczną rozpoczął studiując w klasie gitary klasycznej, a następnie na fortepianie i klarnecie. Podczas nauki w szkole muzycznej I i II stopnia zdobył kilka krajowych nagród m.in. na konkursie w Budapeszcie (klasyczny klarnet – pierwsze miejsce, gitara klasyczna – pierwsze miejsce). Później rozpoczął kurs mistrzowski na saksofonie na Wydziale Jazzowym w Amsterdamie, który ukończył w roku 2010. Obecnie studiuje na wydziale Muzyki Filmowej w Amsterdamskim Konserwatorium, realizując trzeci kurs mistrzowski.
Sri ‚Aga’ Hanuraga
Przeniósł się do Amsterdamu z Djakarty w Indonezji, aby poszerzyć swoje horyzonty muzyczne. Jego ojciec jest gitarzystą klasycznym, stąd Aga wykazywał zainteresowanie gitarą już we wczesnym dzieciństwie i brał lekcje u ojca. W wieku 13 lat zobaczył klip Progressive Rock Band „ELP”, który zwrócił jego uwagę na fortepian. W wieku siedemnastu lat zaczął naukę gry na tym instrumecie u czołowego pianisty jazzowego w Indonezji – Indra Lesmana. W tym okresie zdobył pierwszą nagrodę na Konkursie JGTC i wystąpił na najważniejszych festiwalach jazzowych w Indonezji, w tym ‚Java Jazz Festival’ w 2005 roku. W wieku dziewiętnastu lat przeniósł się do Amsterdamu, aby studiować na fortepianie w Amsterdamskim Konserwatorium.
Paul Rutschka
Wychowany w Hamburgu, jest liderem zespłu i odpowiada za stały niski puls w ‚The Brag Pack’. Urodził się w rodzinie profesjonalnych muzyków, w wieku 6 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie, jednak, gdy miał okazję usłyszeć nagrania grupy ‚Weather Report”, uznał, że gitara basowa jest właśnie tym instrumentem, na którym chciałby grać. Wkrótce zainteresowanie Paula przeniosło się z muzyki funk, soul i hip hop na tradycyjny oraz współczesny jazz. Zwyciężył niemiecki Youth National Jazz Competition w 2005roku. Koncentruje się również na nagrywaniu i produkcji muzyki – w 2008 roku utworzył P&E Studios – jego własne studio nagrań w Amsterdamie.
Roald Becher
Zaczął grać na perkusji już w wieku sześciu lat. Brał lekcje w miejscowej szkole muzycznej, gdzie odbył swoje pierwsze występy z orkiestrami młodzieżowymi i w małych combo w wieku dziewięciu lat. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał na studia do Konserwatorium w Arnhem, ale po roku przeniósł się do Konserwatorium w Amsterdamie. Był regularnym członkiem Kwartetu Reza Mohajer i trio ”Animated”, ale można powiedzieć, że również często działa jako side man. Pracował z Saskia Laroo, z którą odbył tournée po Niemczech, Chinach, Tajlandii i Tajwanie.