BRACIA FIGO FAGOT, Ars Liber |

Grupa powstała we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu „Kaliber 200 Volt”, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci, tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. BFF to „Figo – Fabian Barłoś”, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś”, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). 21 maja 2012 roku, nakładem S.P. Records, ukazała się debiutancka płyta grupy – „Na Bogatości”. Album zawierał utwory znane z serialu „Kaliber 200 Volt” w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Krążek jeszcze tydzień przed premierą znalazł się na pierwszym miejscu przedsprzedaży Empiku w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór „Bożenka”, do którego teledysk obejrzało już ponad 11 milionów użytkowników kanału Youtube. Drugi album kapeli to „Eleganckie Chłopaki”. Gościnnie wystąpił na nim Czesław Mozil. Wydawnictwo, podobnie jak poprzednie, przypadło do gustu publiczności, o czym świadczy fakt, że ta wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot. W październiku 2014 roku odbyła się premiera następnego longplaya zespołu – „Discochłosta!”. Po raz kolejny zapowiada się więc niezła zabawa, na której nie może Was zabraknąć!

ARS LIBER (support)

Po dwóch latach wspólnego grania, zespół na początku 2014 roku zdecydował się wyjść z podziemia i rozpoczął serię koncertów. Od pierwszego występu skład pozostaje niezmienny: Maciej Pepliński, Michał Potrykus, Adam Potrykus, Jędrzej Mraczek, Szymon Idziniak. Grupa gra wszystkie gatunki oscylujące wokół rock’n'rolla, hard rocka i bluesa. Już po kilku miesiącach skład miał za sobą kilkanaście koncertów. Zadowoleni z debiutu muzycy postanowili zająć się nagrywaniem płyty, która pojawi się już wiosną. W międzyczasie do sieci trafił pierwszy utwór Arsów pt. „Królowa Wejherowa”.

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 43 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.