ŚWIĄTECZNY KONCERT REGGAE |

Już 16 grudnia zapraszamy serdecznie na Świateczny Koncert Reggae, na którym zagrają: Ikenga Drummers, The Rockas oraz zespół Strojnowy.
STROJNOWY

W skład zespołu „Strojnowy” wchodzą muzycy, którzy współtworzyli polską scenę reggae. Liderem zespołu jest Piotr Strojnowski, jeden z założycieli legendarnego zespołu DAAB, autor tekstów i współkompozytor takich przebojów jak: Ogrodu serce, Fala ludzkich serc, Słowo ciałem się stało, Serce jak ogień czy Fryzjer na plaży. Pozostałymi członkami zespołu są: Grzegorz Rytka – saksofony, Michał Marecki – instrumenty klawiszowe, Paweł Mazurczak – bass, Jacek Orłow – perkusja, Krzysztof Niedźwiedzki – gitary, Łukasz Hodor – puzon, Piotr Hrycyk – instrumenty perkusyjne, Mariusz Dziurawiec – reżyser dźwięku.
W pierwszej połowie 2017 roku planowana jest premiera albumu zespołu.

https://www.youtube.com/watch?v=u4kp5F4L9LQ
https://web.facebook.com/strojnowy/?fref=ts
THE ROCKAS

The Rockas to międzynarodowa formacja reggae, której członkowie pochodzą z Afryki, Mauritiusu oraz Polski. Dzięki obecności w zespole charyzmatycznych wokalistów (Ras Paddy z Nigerii, Goó Ba z Senegalu i Rasta Nation z Mauritiusu) repertuar grupy stanowi jedyny w swoim rodzaju muzyczny konglomerat. Podczas koncertów formacji, obok stylowego „korzennego” reggae, możemy usłyszeć utwory inspirowane transową rytmiką afrobeatu czy żywiołowego sega.

https://www.facebook.com/dubrockas/
http://the-rockas.com/
IKENGA DRUMMERS

Ikenga Drummers wykonują muzykę etniczną, będącą połączeniem tradycyjnych rytmów afrykańskich i polskich z elementami high life, rocka oraz afro jazzu, ale ich twórczość sięga o wiele dalej. Muzycy tego zespołu zajmują się również edukacją zaadresowaną do młodzieży i nie tylko. Zespół „Ikenga Drummers” to dziesięcioosobowy big band, którego muzyka jest tak zaaranżowana by nie opierać się na indywidualnościach, a łączyć wszystkie elementy w niepowtarzalnej harmonii.

http://www.ikengadrummers.pl/
 

BILETY: 25 zł (w dniu koncertu)
Bilety będą dostępne w kasie, bezpośrednio przed wejściem na koncert.