RIVAL SONS, Tiny Taste |

Rock’n'roll nie umarł i nie zapowiada się to w najbliższym czasie. Dopóki istnieją takie zespoły jak Rival Sons, klasyczne rockowe granie może liczyć na wielu fanów na całym świecie. Ten amerykański zespół, inspirujący się hard-rockiem i bluesem, powstał w 2008 roku. Pierwszy materiał grupy zatytułowany „Before The Fire” powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy był krążek „Pressure & Time”. Rival Sons to grupa znana przede wszystkim z wyśmienitych koncertów. Nazywają ją nawet najlepszą koncertową kapelą świata. O tym, że nie jest to opinia na wyrost będzie można przekonać się już 15 sierpnia w Gdyni.

Gitarzysta Scott Holiday od długiego czasu szukał czegoś, co wpasuje się w jego psychodeliczne postrzeganie zamazanych riffów garażowego rocka. Nagle wszystko nabrało sensu, gdy bluesowy wokalista i songwriter Jay Buchanan porzucił solową karierę i na dobre zajął się rock’n'rollem. Jak powiedział sam Holiday, ich spotkanie było dziełem przypadku. Podczas rutynowego przeglądania Internetu natknął się na wokalistę, którego poszukiwał przez ostatnie 12 lat swojego życia. Dalej już poszło z górki. Jay został zaproszony na nagranie wokalu do debiutanckiego „Before the fire” i na dobre zagrzał miejsce w zespole. Efektem współpracy jest 6 albumów i ciągle rosnąca popularność kapeli.

„Until the sun comes”
https://www.youtube.com/watch?v=_-oCues_BW4

„Electric man”
https://www.youtube.com/watch?v=wRfRIXg2spo

 

W ramach supportu wystąpi zespół Tiny Taste

 

BILETY: 95 zł (pwevents.pl) / 100 zł (przedsprzedaż) / 105 zł (w dniu koncertu)Przedsprzedaż online – bilety kolekcjonerskie:
95 zł – http://pwevents.pl/bilety/rival-sons-ucho-gdynia/510/86

Przedsprzedaż online:
100 zł – Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl

Przedsprzedaż stacjonarna:

  • Salon Muzyczny PULS, ul. Wójta Radtkego 47A, Gdynia
  • Klub Ucho, ul. Św. Piotra 2, Gdynia

 

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczona do sprzedaży „w dniu koncertu” obowiązuje jedynie wówczas, gdy wejściówki nie zostaną wykupione w ramach przedsprzedaży.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.