The Cassino |

Zapraszamy na koncert zespołu The Cassino, promujący jego nadchodzące wydawnictwo “Prześwit”!

The Cassino to indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół jest obecny na scenie już od 2013 roku, ale dopiero osiem lat później, nakładem FONOBO Label, ukazała się jego debiutancka płyta “Części”, która pomogła mu dotrzeć do szerszej publiczności, co widać było na jesiennych koncertach.

Podczas wiosennej trasy w 2022 roku grupa wyprzedała z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Materiał z płyty zaprezentowała również, występując u boku zespołu Happysad i podczas Męskiego Grania 2022 (gdzie grała również w 2019 roku). Hubert Wiśniewski – lider i wokalista, zagrał solowe koncerty przed brytyjską grupą Only The Poets, czym zaskarbił sobie pokaźną grupę nowych fanów. Młodzi artyści docenieni zostali też w konkursie PL Music Video Awards, w ramach którego otrzymali nominację w kategorii Najlepszy teledysk rockowy. Poza płytą “Części” zespół ma na koncie trzy EP-ki.

Jesienią 2022 roku The Cassino wyruszył w kolejną trasę koncertową, która również okazała się sukcesem, a lider zespołu wystąpił na scenie festiwalu BUSH w Budapeszcie. Na życzenie fanów, w maju 2023 roku, muzyka grupy ponownie rozbrzmiała w różnych zakątkach Polski. Obecnie The Cassino promuje swoje single “Drugi / Dym” oraz “Pierwszy / Prześwit”, rozpoczynające nową erę w swojej twórczości.

Drzwi: 18:00

Bilety: 55 zł (I pula) / 60 zł (II pula) / 70 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Going i Empik Bilety