BEWARE OF YOUR NECK 2010 TOUR |

Głównych atrakcji trasy przedstawiać specjalnie nie trzeba, bo nazwy mówią same za siebie. SADIST to najbardziej popularni przedstawiciele prog-tech metalu z Włoch, którzy zawitają do Polski po raz pierwszy (sick!), VIRGIN SNATCH to jedna z najlepszych, thrash/death metalowych, arcy koncertowych załóg w kraju, CRIONICS to z kolei sprawdzone w bojach metalowe komando, łączące gęste metalowe riffy z elektroniką.

Trochę więcej o supportach:

Cerebrum zaprezentuje polskim maniakom numery z płyty „Spectral Extravagance”, na której partie bębnów nagrał sam George Kollias z Nile. Podczas nadchodzącej trasy jego partie odegra Jakub ‚Cloud’ Chmura (Thy Disease) – musicie to zobaczyć!

Tehace to zespół dość dobrze już Wam znany. Grupa aktualnie pracuje nad nowym albumem. Ich ostatnią płytę – „Zipped Noise From Hell”, w roku 2006 wydał Mystic Production.

Skład trasy zasilił również bardzo utalentowany krakowski zespół Saratan. Grupa w swojej twórczości łącząca elementy thrash i death metalu, podczas trasy promować będzie swoje ostatnie dzieło – „Antireligion”, wydane niedawno nakładem włoskiej wytwórni My Kingdom Music. Trasa, którą rozpocznie koncert 30 września w rzeszowskim klubie „Pod Palmą”, przetoczy się przez 9 największych miast Polski z 2 dodatkowymi datami w Czechach i na Słowacji.

BEWARE OF YOUR NECK 2010 TOUR’ (POLISH RUN)

SADIST (IT)
VIRGIN SNATCH (PL)
CRIONICS (PL)
TEHACE (PL)
CEREBRUM (GR)
SARATAN (PL)

 

BILETY: 27 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho, Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3-go Maja 27)