Ślonskie Hahary |

Wystąpią:

3ODA KRU
Jarecki
Skorup
Majkel
HK Rufijok
IllharmoniX
Akcja Spontan
SumaStyli [Skor,Mati,Buka]

 

3ODA KRU

Prawdopodobnie najbardziej zwariowany hip-hiphopowy zespół, czyli odpowiedź na pytanie, jak wyglądałby hip-hop, gdyby zamiast w Nowym  Jorku narodził się w Parzymiechach. 3ODĘ tworzą: Grubson, Metrowy, Bu i Jot. Wyjątkowo energetyczne występy i specyficzne poczucie humoru to dwa podstawowe aspekty, wyróżniające 3odę na tle innych zespołów hip-hopowch. Ich twórczość pełna dystansu do siebie samych i otaczającej rzeczywistości, a także ciągłe poszukiwania muzyczne, czynią ich debiutancką płytę albumem bardzo nietypowym.

Jarecki

Jest wokalistą i współzałożycielem powstałego w 1998 roku  zespołu muzycznego o nazwie Kultórwa. W 2003 roku, Jarecki wraz z
kuzynem DJ-em Brkiem (Bartoszem Kochankiem) założyli Studio Kurnik, gdzie zaczęła się solowa produkcja Jareckiego. W 2006 roku wygrali  eliminacje do opolskich debiutów. Wtedy to komputerowe bity i sample  zastępują muzycy. Jarecki i jego zespół piosenką „Leń”, wygrali nagrodę  im. Anny Jantar- Karolinkę – na 43 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki.  25 stycznia 2008 roku ukazała się pierwsza solowa płyta muzyka – mieszanka rapu, reggae, funku i wielu innych stylów. W 2010 Jarecki wydał album „Mucha nie siada”. Na płycie można usłyszeć usłyszeć między innymi GrubSona i Mesa.

Skorup

Bez wątpienia jeden z oryginalniejszych polskich raperów. Jego debiutancki album pt. „Droga Watażki” został wybrany „Najlepszą Płytą” w  2009 roku według Filipa Rauczyńskiego, legendarnego już redaktora  naczelnego magazynu „Hip Hop”, jednego z najlepszych dziennikarzy  muzycznych w kraju. Nietypowe, specyficzne, abstrakcyjne poczucie  humoru, charakterystyczny głos, trochę śląskiej gwary i nietuzinkowa osobowość to głowne zalety artysty. Niebawem ukaże się jego kolejna płyta „Etos kowboja”, która niezaprzeczalnie będzie kolejnym dowodem na jego wyjątkowość.

Majkel

Jego twórczość bardzo często nawiązuje do punkowych kapel. Dzięki temu jego teksty bardzo często uderzają w serca nie tylko
raperów, ale także fanów rocka. Ciekawe flow, fenomenalne teksty i duża dawka sprytu w jego tekstach stawiają go w szeregach jednych z najlepszych w dziedzinie hip-hop. Fenomenalny „Alfabet”, „Poznaj Majkela” czy „Tłum” to dowód na to, jak potężne potrafią być słowa!  Obecnie główny manager wytwórni MaxFloRecords. Często koncertuje z  Bzzzyt Sound System czy też z 3ODĄ Kru. Więcej o jego twórczości możemy dowiedzieć się z jego kawałków, w których nie szczędzi szczerości, bezpretensjonalności i poczucia humoru.

 

Bilety: w przedsprzedaży 25 zł do nabycia w TUBA STUDIO (ul.Świętojańska 64/15 Gdynia).

Istnieje możliwość rezerwacji mailowej (odbiór w dniu koncertu przy wejściu) pod adresem booking-hahary@wp.pl – (imię i nazwisko + ilość (max 3os.) – również 25 zł.

Można także nabyć bilety w klubie w dniu koncertu w cenie 30 zł.

BILETY DOSTĘPNE OD 20.12.2010!