Pif Paf Music Festival + koncert: KOMETY |

Szczęśliwcy zostali wybrani w oparciu o Wasze – Internautów – głosy oraz werdykt niezależnego Jury. Panie i Panowie, już 29 i 30 czerwca, ze sceny gdyńskiego klubu Ucho usłyszymy najwyższej jakości dźwięki. Pierwszego dnia będzie alternatywnie za sprawą Zespołu Kingi Pruś, publiczność w tajemniczy nastrój wprowadzi State Urge, a rockowej całości dopełnią The Sandhill Gate, In My Pocket oraz Pretty Scumbags. Na koniec pierwszego dnia czeka Was jeszcze muzyczna niespodzianka – występ warszawskiej grupy Komety.

30 czerwca na scenie zagości hip-hop. Niekwestionowana gwiazda tego gatunku – L.U.C – z pewnością porwie publiczność do doskonałej zabawy. Przed nim zaprezentują się związani z regionem raperzy – Akcja Spontan, Emowski + Qfi, DOD oraz Szara Eminencja. Po północy zapraszamy Was na taneczne after party! Na PIF PAF Music Festivalu każdy – zaczynając od jazzowych fanatyków i wielbicieli rocka, a kończąc na entuzjastach hip-hopu – znajdzie coś dla siebie. To wszystko sprawia, że nie może Cię zabraknąć 29 i 30 czerwca w Gdyni!

Gwiazdą pierwszego dnia PIF PAF Music Festival został zespół…

KOMETY

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych grup alternatywnych. Występuje w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos). Zespół stworzył swój własny styl muzyczno-słowny. Przed powstaniem Komet Lesław był liderem nieistniejącej już formacji Partia. W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta muzyków pt. „Komety”. W 2005 wyszedł album „Via Ardiente”. W następnym roku zespół wydał kompilację „Komety 2004-2006″, zawierająca niepublikowane nagrania. W 2007 ukazała się „Akcja v1″. Piosenki promujące album zajęły pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Na początku 2008, nakładem meksykańskiej wytwórni Esquilo, ukazała się składanka „The Story of Komety”, zawierająca najbardziej znane utwory grupy. W marcu 2009 firma Jimmy Jazz wydała płytę koncertową „Złoto Azteków”, na której również znalazły się premierowe nagrania studyjne. Komety są jednym z nielicznych zespołów, któremu udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Ich piosenki ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Najnowsza płyta – „Luminal”, została wydana w kwietniu 2011 roku.

Program PIF PAF Music Festivalu – I DZIEŃ

Pretty Scumbags
In My Pocket
The Sandhill Gate
State Urge
Zespół Kingi Pruś
KOMETY

BILETY:

Gdzie je kupisz?

• w wyznaczonych punktach sprzedaży (Klub Muzyczny UCHO, Cafe Cyganeria)
• na www.eventim.pl

Ile za nie zapłacisz? (przedsprzedaż/ w dniu koncertu)

• 1. dzień Festiwalu – zespoły + koncert KOMETY (29 czerwca) – 15 zł / 20 zł
• 2. dzień Festiwalu – zespoły + koncert L.U.C. (30 czerwca) – 20zł / 25 zł
• karnet na 2 dni Festiwalu – 30 zł / 35 zł