Pif Paf Music Festival + koncert: L.U.C |

Szczęśliwcy zostali wybrani w oparciu o Wasze – Internautów – głosy oraz werdykt niezależnego Jury. Panie i Panowie, już 29 i 30 czerwca, ze sceny gdyńskiego klubu „Ucho” usłyszymy najwyższej jakości dźwięki. Pierwszego dnia będzie alternatywnie za sprawą Zespołu Kingi Pruś, publiczność w tajemniczy nastrój wprowadzi State Urge, a rockowej całości dopełnią The Sandhill Gate, In My Pocket oraz Pretty Scumbags. Na koniec pierwszego dnia czeka Was jeszcze muzyczna niespodzianka – występ warszawskiej grupy Komety.

30 czerwca na scenie zagości hip-hop. Niekwestionowana gwiazda tego gatunku – L.U.C – z pewnością porwie publiczność do doskonałej zabawy. Przed nim zaprezentują się związani z regionem raperzy – Akcja Spontan, Emowski + Qfi, DOD oraz Szara Eminencja. Po północy zapraszamy Was na taneczne after party! Na PIF PAF Music Festivalu każdy, zaczynając od jazzowych fanatyków i wielbicieli rocka, a kończąc na entuzjastach hip-hopu, znajdzie coś dla siebie. To wszystko sprawia, że nie może Cię zabraknąć 29 i 30 czerwca w Gdyni!

L.U.C gwiazdą drugiego dnia PIF PAF Music Festivalu!

L.U.C

L.U.C (Łukasz Rostkowski) – muzyk, producent, performer, kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów. L.U.C. to artysta absolutnie nietuzinkowy, który niewątpliwie wyznacza nowe ścieżki na polskiej scenie muzycznej. Jego największą pasją jest łączenie muzyki z obrazem i słowem. W roku 2004 stworzył prywatną filozofię czterech galaktyk sztuki, która zakłada traktowanie Muzyki, Filmu, Grafiki i Słowa jako jednego sumarycznego przekazu. Rozmachem i odwagą swoich produkcji, eklektyzmem oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami muzycznymi zdobył szacunek mediów, a jego działalność doczekała się wielu pozytywnych recenzji w najważniejszych magazynach – takich jak „Gazeta Wyborcza”, „Newsweek”, „Dziennik”, „Polityka”, „Wprost” czy „Przekrój”. L.U.C jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in.: Paszportu „Polityki”, Wrocławskiej Nagrody Muzycznej, Yacha. Muzyk został też okrzyknięty przez dziennikarzy Artystą XXI wieku. L. U. C zagra na PIF PAF-ie już 30 czerwca – nie może Ciebie wtedy zabraknąć w Uchu!

Program PIF PAF Music Festivalu – II DZIEŃ

DOD
Emowski + Qfi
Szara Eminencja
Akcja Spontan
L.U.C.

Afterparty (po ostatnim koncercie w Klubie „Ucho”)

BILETY:

Gdzie je kupisz?

- w przedsprzedaży:
na www.eventim.pl
w Klubie Muzycznym „Ucho” (ul. św. Piotra 2, Gdynia)
w Cafe Cyganeria (ul. 3 maja 27, Gdynia)

- w dniach koncertów:
w Klub Muzycznym „Ucho” (ul. św. Piotra 2, Gdynia)

Ile za nie zapłacisz? (przedsprzedaż/ w dniu koncertu)

• 1. dzień Festiwalu – zespoły + koncert KOMETY (29 czerwca) – 15 zł / 20 zł
• 2. dzień Festiwalu – zespoły + koncert L.U.C. (30 czerwca) – 20zł / 25 zł
• karnet na 2 dni Festiwalu – 30 zł / 35 zł