Ebola Ape / Dead Saint’s Bitch / Dfl Drewnofromlas / Natalia Grzebała / Kciuk & The Fingers / Stendek |

Zapraszamy na wyjątkowy koncert gdzie zagrają nasi trójmiejscy muzycy! Wspólnie z artystami chcemy wesprzeć zbiórkę pieniędzy na skomplikowane i bardzo kosztowne leczenie niewidomej Alicji. Jej tata, Sławek Adamczyk przyjechał z Radomia do Gdańska 500km na rowerze by w drodze poznać cudownych ludzi, którzy zechcą pomóc.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie „Dorośli dzieciom”: http://www.doroslidzieciom.org/galeria_poj.php?id=169

Wystąpią:

Ebola Ape / Dead Saint’s Bitch / Dfl Drewnofromlas / Natalia Grzebała / Kciuk & The Fingers / Stendek

Wszyscy artyści wystąpią charytatywnie, całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie Alicji.

 

∑bol∆ ∆P∑

Zamaskowany producent chillwave, który w 2012 zadebiutował dwoma EPkami – „Jungle Omen” i „Humanity”. W 2013 wytwórnia Astral Ritual wydała jego pierwszy fizyczny album – „Dance In Haze”, w limitowanym nakładzie 300 sztuk winyli. W tym roku ukazała się kolejna EP – „Moth-Minaroku”, we współpracy z amerykańskim raperem Moth’em. Hipnotyczna muzyka „Ebo” delikatnie balansuje pomiędzy trapem, ambientem i trip hopem.

https://www.facebook.com/pages/bol-P/313921475311015
http://ebolaape.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/ebola-ape ∑bol∆ ∆P∑

 

Dead Saint’s Bitch

Zespół reprezentuje karkołomny konglomerat wartości nihilistyczno-hedonistycznych. Możliwe jednak, że – w obawie przed oskarżeniem o obrazę jakichś uczuć, wystąpi tym razem pod kryptonimem. Stylistyka kompozycji, jak i okazjonalnych improwizacji oscyluje na ogół wokół brzmień nasuwających skojarzenia z kowalstwem artystycznym, przy czym w miejsce tradycyjnego tworzywa w postaci żelaza, stali i metali kolorowych pojawiają się również inne pierwiastki. Ekspresja, oryginalność i erudycja w stosowaniu odniesień do spuścizny muzycznej słusznie minionych pokoleń, a przede wszystkim – wysoki poziom technik rzeźbiarskich i zapaśniczych z użyciem instrumentów, z powodzeniem zaspokajają szerokie grono spragnionych widowiska odbiorców, niezależnie od przekonań politycznych i religijnych. Grupa oprócz muzyki zajmuje się też, nierzadko symultanicznie, szeroko pojętą sztuką dramatyczną, co może skutkować – zależnie od stopnia intoksykacji publiki, całym spektrum wrażeń synestetycznych.

https://www.facebook.com/DeadSaintsGdansk?ref=ts&fref=ts

 

Dfl drewnofromlas

Pięcioosobowy skład z Trójmiasta – aga (głos), milo (gitara/space echo), orz (bas), jay (perkusja), mruslee (dub/fx), którego przekornie zatytułowany debiut – wydany w formatach CD, LP, MP3, utknął na ripicie w niejednym odtwarzaczu, przykleił się do talerzy wielu gramofonów, zachwycił/zadziwił/zatrwożył niejednego recenzenta/tkę. Uwolnieni od zbieranego przez prawie 6 lat dobytku ((tu wpisz tytuł) to pierwsza długogrająca płyta podsumowująca okres 2006-2012), stali się wysokoprzepływowym medium dla świeżego strumienia. Nowe, zaskakujące utwory, częściowo zarejestrowane już w tartakstudio, ujawniają na koncertach, testując wierną publiczność wychowaną na szlagierach z (tu wpisz tytuł). Wciąż trwającą przygodę z samodzielnym wydaniem (croudfunding), dystrybucją i promocją, drewnofromlas planuje przekuć w drugą płytę (na horyzoncie w 2014), której pojawienie się wkrótce poprzedzą single.

http://soundcloud.com/dfl, http://drewnofromlas.bandcamp.com/
http://www.youtube.com/user/drewnofl/videos

 

Natalia Grzebała

https://www.facebook.com/nataliagrzebala?ref=ts&fref=ts#

 

Kciuk & The Fingers

 

Stendek

Projekt Macieja Wojcieszkiewicza, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa. Charakteryzuje go nieoczywista rytmika, bogate warstwy syntezatorów i niecodzienna przebojowość, często ocierająca się o awangardowe brzmienia. Do tej pory Stendek wystąpił na festiwalach takich jak Open´er, Selector Festival w Krakowie, Plateaux Festival w Toruniu, Ambient Festival w Gorlicach, Vivisesja w Poznaniu czy Digitalia w Szczecinie. Występy na żywo często są wzbogacone o wizualizacje miksowane na żywo przez zaproszonych vj’i. Wraz z Agatą Królak (vj Hertzsmertz) współtworzy audiowizualny projekt Yume. Od 2011 współpracuje z trójmiejską artystką Anną Królikiewicz, tworząc muzykę do jej instalacji. W 2013 roku ukazał się jego drugi pełnowymiarowy album – „Touch”.

https://www.facebook.com/stendekmusic/
http://soundcloud.com/stendekaudio
http://stendek.bandcamp.com/

POMÓŻMY ALICJI ZOBACZYĆ TEN ŚWIAT!

 

Wsparcie medialne: Radio Toksyna FM – http://www.toksyna.fm/

Wjazd: dowolna kwota
Każdorazowa zapłata będzie oznaczana specjalnym stempelkiem z uśmiechem. Ilość zebranych uśmiechów jest też dobrowolna!