2Tm2,3, IND |

Czadowy Tymoteusz powraca!

Po raz pierwszy od ponad czterech lat 2Tm2,3 zagra czadowe koncerty. W skład zespołu wchodzą jedni z najlepszych rockowych muzyków w Polsce: Robert „Litza” Friedrich (Luxtorpeda), Tomasz Budzyński (Armia), Dariusz Malejonek (Maleo Reggae Rockers), Robert Drężek (Luxtorpeda), Krzysztof Kmiecik (Luxtorpeda), Tomasz Krzyżaniak (Luxtorpeda) i Beata Polak (Wolf Spider). Umówienie się i spotkanie nie jest w naszym wypadku takie proste – śmieje wokalista Dariusz Malejonek – Każdy jest z innej bajki i z innego miasta. Ale tkwi w nas tęsknota do grania razem, więc gdy nadarzyła się okazja wystąpienia na Luxfeście postanowiliśmy zagrać jeszcze w innych miejscach. 2Tm2,3 proponuje unikatowe w Polsce połączenie muzyki i słów. - Dla ludzi z kościoła to bywa za ostre, a dla ludzi spoza niego zbyt pobożne – mówi gitarzysta Robert Drężek – Teraz gramy bardzo rzadko, dlatego dla mnie te koncerty będą dużym wydarzeniem, bardziej je przeżywam, jak coś odświętnego. Muzyka jest ostra i dynamiczna: dwie gitary i dwie perkusje, bas i dwóch wokalistów. – Dawno nie graliśmy czadowych koncertów, a że jeszcze mamy energetyczny repertuar, to nie mogę doczekać się, kiedy znów się spotkamy na scenie – mówi wokalista Tomasz Budzyński. Teksty 2Tm2,3 to przede wszystkim psalmy, czyli utwory biblijne mające nawet 3000 lat. – Mamy swój ponadczasowy i uniwersalny przekaz, który rzadko można spotkać w polskiej muzyce – dodaje. Muzycy po sześciu latach przerwy nagrali nowy album studyjny, który czeka na jesienną premierę. Czy zagrają któryś z utworów? Nie wiadomo.

 

IND (support)

Kiedy nieco ponad sześć lat temu zaczęli spotykać na wspólnych próbach jako zespół I.N.D, nikt z nich nie wiedział, jak się to wszystko potoczy. Połączyła ich wspólna pasja – zamiłowanie do ostrzejszych dźwięków, która zaowocowała powstaniem kilkunastu utworów. W 2008 roku zespół wydał demo, a w roku 2011 – oficjalną płytę „In Nomine Dei”, którą zaprezentował na wspólnym koncercie z grupą Luxtorpeda.

Skład:

Michał Paliwoda – gitara
Patryk Mroczek – gitara
Sebastian Chilewski – perkusja
Alina Lewandowska – wokal
Konrad Kuza – bas

 

BILETY: 35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), sieć Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony; cena w sieci – 38 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.