PIOTR ZIOŁA |

Piotr Zioła to 20-letni wokalista i kompozytor, charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album – „Revolving Door”, ukazał się w kwietniu 2016 roku nakładem wytwórni Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. – okresu, z którego Piotr czerpie najwięcej inspiracji. Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Krążek promują single „Podobny” i „W ciemno”, które zadebiutowały na Liście Przebojów Trójki i w Radiu Zet. W minionym roku Piotr – razem z Justyną Święs, zaśpiewał gościnnie w piosence „Przyjmij brak” projektu Rysy. Obecnie Zioła koncertuje, prezentując swój autorski materiał podczas występów klubowych i na festiwalach (m.in. Spring Break Festival, Open’er Festival, Green Olsztyn Festival).

Facebook: https://www.facebook.com/PiotrZiola/
Youtube: https://www.youtube.com/piotrziolamusic

 

BILETY: 35 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Kolekcjonerskie:

Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00)

Klub Ucho (wyłącznie w czasie trwania imprez)

Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Online: https://ucho.interticket.pl/program/piotr-ziola-2306/6801

 

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.