HAPPYSAD, Ted Nemeth |

 

Happysad od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, który ma już na koncie około tysiąca koncertów, zdobył pięć złotych i dwie platynowe płyty oraz wielokrotnie pobił rekordy frekwencji na swoich żywiołowych koncertach. Kolejne ich wydawnictwa, spotykały się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności – płyty: „Wszystko jedno”, „Podróże z i pod prąd”, „Nieprzygoda”, „Zadyszka”, „Mów mi dobrze” oraz “Jakby nie było jutra” szybko weszły do kanonu polskiego, nowoczesnego rocka. Na jesieni 2016 roku wyruszyli w długo oczekiwaną trasę, która zahaczy również o Gdynię, w trakcie której będzie można zapoznać się także z najnowszym materiałem tego kultowego już zespołu.

https://www.facebook.com/happysadpl/
https://www.happysad.art.pl/

 

TED NEMETH

Zespół powstał latem 2010 roku w Łodzi, w garażu, który nie chce z nich wyjść, choć oni wyszli z niego już dawno. Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łódzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, która może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokój. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swój udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołów na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, które mają głębszy sens.

https://www.facebook.com/Tednemeth/

 

BILETY: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)
 

Przedsprzedaż biletów:

Klub Ucho (sprzedaż biletów wyłącznie podczas trwania imprez przy wejściu do klubu)

Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00)

Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

online: http://ucho.interticket.pl/program/happysad-ted-nemeth-2313/6810
 

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

 

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.