KONIEC ŚWIATA |

 
Koniec Świata to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Byli na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival, Cieszanów Festival, Odjazdy. Na siedmiu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.

 
Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory, energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana „głosu pokolenia” dzisiejszych dwudziestoparolatków.

 
https://www.facebook.com/KoniecSwiataOfficial//
https://www.koniecswiata.art.pl/

 

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

 
Przedsprzedaż biletów:

Wyłącznie poprzez rezerwację telefoniczną: Wyślij SMS na nr 600 201 892 o treści „MIASTO, KŚ, Imię i Nazwisko, Ilość biletów”. Bilety będą do odebrania w cenie z przedsprzedaży bezpośrednio przed koncertem.