SMASH IT UP FEST VOL. 1 |

SCRAPS

Zespół Scraps powstał pod koniec 2013 roku. Gdy na koncercie w Londynskiej dzielnicy Camden Town spotkało sie 3 kolegów i po kilku drinkach i rozmowach postanowili zalożyć zespół, którego nie ma w Londynie! Chłopaki grali w innych kapelach punkowych tj. The Gaggers, Los Pepes, Miscalculations, Disorient, Damrockers. Scraps grają punk rocka w stylu 77′, wydali 2 EPki i na chwilę obecną nagrywają pierwszy album studyjny. Scraps zagrali dużo koncertów w UK i poza granicami kraju. W przyszłym roku szykują się do tournee po Europie. Ich wpływy muzyczne to Buzzcocks, Johnny Thunders & Heartbreakers, Dead Boys, The Vicious, Masshysteri, Ramones, New York dolls itd.

Scraps to:
Krystian (Kowal) Kowalski aka Kris Hood – bębny + wokale
Liam Rudy – gitara + wokale
Bobby Passion – bass + wokale

https://www.facebook.com/scrapslondon

 

THE ROYAL KIDS OF 77′

Jesteśmy coverbandem wykonującym w polskich wersjach szlagiery zespołów złotej ery CBGB, Roxy Music itp. Czerpiemy pełnymi garściami też z ery glam, garagepunk, rythym bluesa, powerpopu, mods i tradycyjnego punk 77′. Zdarza się nam również zagrać coś z późniejszego okresu w historii punk rocka, ale tylko sporadycznie. Staramy się wykonywać po jednym numerze danego zespołu, choć nie jest to żelazną regułą. Oprócz Royal Kids Of 1977, na co dzień terminujemy w takich zespołach jak Punkrockgang, Werwolf 77, Inhalators a nasz perkusista grał wcześniej między innymi w Tiger Skull czy Glory Days. Wspólne granie, sprawia nam ogromną frajdę, więc jeżeli lubisz punk rocka z najlepszego swojego okresu Enjoy As!!!

https://www.facebook.com/Royal-Kids-Of-The-1977-1658198754402826

 

SATELLITES

Pamiętacie DUMBS i PDS?
Kapele pogrzebane na smentarzu dla zwierzaków?
Co jakiś czas ktoś z nich powraca w koszmarnej postaci.
Właśnie zmartwychwstali Kuba, Wojtek i Mery,
aby połączyć swoje siły w szatańskim projekcie SATELLITES.

 

INHALATORS

Polska supergrupa punkrockowa powstała w Chotomowie w 2012 roku. Oryginalny skład stanowią: Wróbel (Damrockers, B.D.K.) – wokal, Smoła (Nowy Świat, Firenze) – bas/chórki, Wojtek (P.D.S.) – gitara, Mery (P.D.S.) – bębny.

https://www.facebook.com/Inhalators/

 

CO

Zespół Co powstał w 2011 roku na terenie Osady Muzycznej w Gdyni. Nasza twórczość oscyluje wokół tego co nas otacza a co najbardziej absorbuje naszą uwagę. Muzyka, którą tworzymy jest wypadkową poszczególnych braków, jakie posiedliśmy w trakcie wieloletniej edukacji muzycznej w polskich szkołach. Co do warstwy tekstowej, jest ona wynikiem obserwacji rzeczywistości w jakiej przeszło nam żyć. Rzeczywistości nacechowanej realno-socjalistyczną mentalnością, dzikim kapitalizmem w sferze działania, posuniętą do absurdu poprawnością polityczną, integryzmem oraz medialną dezinformacją.

http://www.facebook.com/czadco

 

DEKONSTRUKCJA

Punk z Gdyni

 

ŁAJT SKUNKS
Punk rock Gdynia

 

BILETY: 20 zł (w dniu koncertu)