MASTA ACE, DEF3 |

 
„One of the great pure New York MC’s!”

Masta Ace, nieprzypadkowo stawiany jest obok Rakima, obaj raperzy reprezentują Nowy Jork i zadebiutowali w latach ’80 będących złotą erą Hip Hopu, obaj mają na koncie kawałki i zwrotki, które na stałe wpisały się w naszą kulturę.
Dlatego pytanie „Who’s better: Masta Ace or Rakim?” powtarza się często. Masta Ace ma na swoim koncie osiem albumów nagranych solo i we współpracy z takimi sławami jak MF Doom czy Ed OG. Wiele z tych płyt, nagranych w ostatnim dziesięcioleciu, do dziś uznawane są za klasyczne.

Magazyn Rolling Stones napisał: “even the most avid fan of raw hip-hop lyricism can sometimes neglect to mention Masta Ace alongside hard-bitten champs such as Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, Slick Rick andKool G. Rap”.

Również Eminem uważa Masta Ace za jeden ze swoich największych muzycznych autorytetów, “Masta Ace had amazing storytelling skills – his thoughts were so vivid”. Razem mogliśmy ich usłyszeć w utworze Hellbound.
 

The Classics Ain’t Dead Keep the Real Hip Hop ALIVE!
 

„Beautiful” – https://www.youtube.com/watch?v=zdHZJIpif6c
„Good Ol Love” – https://www.youtube.com/watch?v=cUQgm3qRPio
„Hellbound” – https://www.youtube.com/watch?v=V3kT-qnNDyE&sns=em

 
 

BILETY: 39 zł (I pula) / 49 zł (II pula) / 59 zł (III pula)

Dostępne online:
http://going.pl/masta-ace

Przedsprzedaż stacjonarna – Empik, Saturn, Media Markt

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczona do sprzedaży „w dniu koncertu” obowiązuje jedynie wówczas, gdy wejściówki nie zostaną wykupione w ramach przedsprzedaży.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.