(WYPRZEDANY!) STAND-UP: ABELARD GIZA |

 

„Ludzie Trzymajcie Kapelusze” to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci – od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia „nadczłowieka”, po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Razem z Ableardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler w programie „Anatomia pecha”

Adam Van Bendler – charyzmatyczny komik z Trójmiasta. Na scenie roznosi go energia. Występował w stacjach TVP, Comedy Central oraz w programie Kuby Wojewódziego. Zajął 2 miejsce na Antrakt Stand-up Festiwal. Roastował Popka. Supportuje Abelarda Gizę. Uczestniczył w ostatniej, 4 Gali Stand-up Comedy. Jego program, „Anatomia pecha” to piekielna przejażdżka, paranoicznym wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwiści. Pęd historii zaciera granicę między głupotą a przypadkiem. To trzeba usłyszeć na własne oczy!

Uwaga! Program wyłącznie dla widzów dorosłych.

 
 

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu) – bilety wyprzedane!

Przedsprzedaż online – bilety wyprzedane!:
http://biletyna.pl/event/Abelard-Giza-program-pt-LUDZIE-TRZYMAJCIE-KAPELUSZE-Klub-UCHO-Gdynia-e47426.html

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczona do sprzedaży „w dniu koncertu” obowiązuje jedynie wówczas, gdy wejściówki nie zostaną wykupione w ramach przedsprzedaży.

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.